درباره شرکت موهو

MUHO تجارتی با سطح تکنولوژی بالا با جدیدترین تجهیزات تولیدی، تجهیزات آزمیشگاهی و قابلیت تحقیقاتی پیشرفته است. این شرکت در محیطی به مساحت 65000 متر مربع واقع شده و دارای 200 نفر پرسنل است که 25% آنها نیروهای متخصص هستند.

شرکت موهو دارای 4 مکان تولیدی در چین است که یکی از آنها مرکز اصلی صادرات روان کننده های بتن است. ما محصولات خود را به هر گوشه از جهان صادر میکنیم و مشتریان از کشورهایی نظیر ویتنام، کره جنوبی، سنگاپور، هند، بنگلادش، پاکستان، مغولستان، ایران، امارات متحده عربی، عربستان، سودان، برزیل، آرژانتین، اروگوئه، شیلی، آفریقای جنوبی و دیگر نقاط دنیا به ما مراجعه میکنند.

شرکت موهو تولید کننده بیش از 70 محصول مختلف است. از جمله: کاهنده های آب با بالاترین ظرفیت، شتاب دهنده ها، کندگیرکننده ها، افزودنیهای هوازا، آسان کننده پمپاژ، محصولات ضد انجماد و غیره. این محصولات بطور گسترده در صنعت ، پروژه های عمرانی، زیر ساختهای عمومی، مهندسی هیدروالکتریک و بتن آماده استفاده میشوند. بعلاوه شرکت ما محصولاتی چون مواد تعمیر و تقویت بتن، مواد کفپوش، گروتها و مواد نگهداره، مواد درزگیر و عایق، مخلوط ملات خشک و بسیاری محصولات دیگر را برای پروژه های ملی تولید کرده است.

MUHU دارای سه شرکت همتای دیگر است:

MUHU (CHINA) شرکت مصالح ساختمانی، با تمرکز بر بازار تولیدات برند MUHU، صادرات و پشتیبانی فنی
شرکت افزودنیهای بتن MUHU پکن: تولید طیف وسیعی از محصولات با برند تجاری MUHU
شرکت مواد و فناوری جدید پکن: متخصص در پژوهش، نوآوری در فناوری، منطبق با نیازهای افزودنیهای بتن و تجهیزات تولیدی مربوطه.
شرکت مصالح ساختمانی MUHU: از ابتدای سال 2008 وارد بازار بین المللی شده و بیش از 50 کشور و منطقه مختلف را تغذیه کرده است.

در دبی و امارات متحده عربی دارای نمایندگی است.

 

نگاهی دقیق تر به شرکت موهو

 

MUHU تجسمی از یک برند صادرکننده افزودنیهای بتن و شرکتی پیشرو در صنعت صادرات کاهنده‌های آب است.

شرکت مواد و فناوری جدید پکن: از طریق پیشرفتهای مستمر فناوری و نوآوریهای برجسته در محصولات و تجهیزات کاهنده آب، موفق به تولید محصولاتی شده که علیرغم سازگاری و حفاظت از محیط زیست، محصولاتی با عملکرد بسیار بالا، پروسه عملیاتی راحت تر، کیفیت تثبیت شده و مطابق با نیازهای روز این طیف از افزودنیها تولید میکند. علاوه براین MUHU ارائه دهنده خدماتی حرفه ای همچون طریقه انتقال افزودنیهای بتن، پروسه طراحی، کاربرد و مدیریت تخصصی می باشد. ما نه تنها محصولات و خدمات با کیفیت خود را در اختیار مشتریان قرار میدهیم بلکه تمامی نیازهای تکنیکال آنها را پشتیبانی میکنیم. برای مشتریانی که بطور کامل روی بازارهای داخلی برای پیشرفت و فروش تمرکز میکنند، MUHU  بطور مادام العمر این مشتریان را از لحاظ پشتیبانی بی نیاز میکند.

ما تلاش میکنیم که در این زمینه بهترین باشیم، که مستلزم این است که نیروهای MUHU دارای اهداف خاص و ذهن‌های باز باشند و درک درستی از تجارت داشته باشند.

صنعت تجاری افزودنیهای بتن همواره شاهد این بوده که MUHU در این زمینه به بهترین شکل عمل کرده است.

Certificate های شرکت موهو