درباره ما

شرکت زیما گستر برازین فعالیت اقتصادی خود را در سال 1392 با موضوع تهیه، تولید، توزیع انواع مواد شیمیایی و با هدف گسترش بازرگانی داخلی و خارجی هلدینگ برازین آغاز نمود. شرکت زیما گستر طی این سالها با کسب تجربه از شرکت‌های فعال در هلدینگ برازین و کارخانجات وابسته به این گروه، اشراف کامل نسبت به نیازمندیهای تولیدکنندگان و مصرف کنندگان مواد شیمیایی حاصل نموده است. علاوه بر تامین مواد اولیه مورد نیاز شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ، اقدام به تامین مواد اولیه شیمیایی برای سایر مصرف کنندگان این مواد نیز نموده است و به عنوان یکی از شرکت‌های مطرح در تامین مواد اولیه شیمیایی مشغول به فعالیت می باشد.

زیما گستر در سال 2017 موفق به اخذ نمایندگی رسمی از شرکت موهو در ایران و عراق گردید که خود نقطه عطفی در عرضه محصولات این شرکت می‌باشد. شرکت موهو یکی از معتبرترین تولید کننده‌های مواد شیمیایی از قبیل پلی کربوکسیلات اتر، پلی نفتالین، HPEG، TPEG و همچنین سازنده خطوط تولید محصولات فوق نیز می‌باشد. 

یکی از اهداف این شرکت معرفی و صادرات محصولات شرکت‌های هلدینگ برازین، همچنین محصولات با کیفیت دیگر شرکت‌های ایرانی بوده و تاکنون دو شعبه از این شرکت در عراق و ترکیه مشغول به فعالیت می‌باشند.

زیما گستر آمادگی تهیه و تامین هر نوع مواد اولیه شیمیایی مورد نیاز شما را با بهترین قیمت در کوتاهترین زمان ممکن را دارد، همچنین شما می‌توانید قبل از خرید، نمونه اولیه مواد را تست و سپس با اطمینان از کیفیت بالای محصولات ما اقدام به سفارش و خرید نمایید.

چشم انداز این شرکت بعنوان یک مجموعه تخصصی، تبدیل شدن به بزرگترین تامین کننده مواد اولیه و خطوط تولید آن در کشور در صنایع مختلف شیمیایی می‌باشد.